Hakkımızda

Tatilia.com.tr Türkiye’de bulunan ve halen gelişmekte olan online bir tur operatörüdür.  En iyi fiyat garantisi ve özel ödeme seçenekleriyle güvenilir ve kolay online rezervasyon sağlamaktadır.

Türkiye'nin birçok yerinde faaliyet gösteren Tatilia.com.tr aynı ürün, fiyat ve ödeme seçenekleri kullanarak online rezervasyon yapmanıza olanak tanıyor.

OTEL

Dünyada ve Türkiye'de  oteller  ile karşılıklı yaptığımız anlaşmalar neticesinde en iyi fiyat garantisiyle anında rezervasyon imkânı sunuyoruz. Otellerin yer müsaitliklerini görüntüleyip rezervasyonunuzu tamamladıktan sonra konaklama belgenizi alabilir ve oteller ile ilgili videoları, resimleri, detayları ve otel yorumlarını konaklamak istediğiniz otelin sayfasında inceleyebilirsiniz.

 

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Haftanın 7 günü hizmet veren çağrı merkezimiz ve seyahat danışmanlarımız sayesinde rezervasyonlarınızın her aşamasında profesyonel hizmet alabilirsiniz. Tüm görüşmelerin kaydedildiği çağrı merkezimizle güvenliğiniz en üst seviyede tutulmaktadır.

 

Ticaret Sicil Bilgileri ve Adres

Tatilia Seyahat Turizm Ticaret LTD.ŞTİ.(Side Tatilia Seyahat Turizm Acentesi TURSAB BELGE NO: 10431 ) Belge için tıklayınız.

Ticaret Odası: Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası

Ticaret Sicil Numarası: 8334

 

Faaliyet Konusu: Turizm ve seyahat acenteciliği kurmak ve işletmek, açılmış bulunan seyahat acentelerine ortak olmak, yurt içi ve yurt dışı turlar düzenlemek, yurt dışından getirdiği turistlere ulaştırma, konaklama, gezi, spor ve eğlence imkânları sağlamak. Turizm amaçlı kara, hava taşımacılığı yapmak, turist transferleri gerçekleştirmek. Hotel, motel gibi turistik tesisleri kurmak, işletmek, kiralamak veya başkalarına kiraya vermek ve 16.10.2017 tarihinde tescil edilen ortaklar kurulu kararında yazılı olan diğer işler.
İş başlama tarihi: 27.10.2012 
Vergi Dairesi ve Numarası: Manavgat / 8930277408

Türkiye'nin önde gelen seyahat ve turizm kuruluşu olan Tatilia, yurt içinde binlerce otelin satış ve pazarlamasını gerçekleştiriyor.

Devamı...

E-Bültene Kaydol
Bize Ulaşın
TATİLİA © 2017 Tüm hakları saklıdır. | Anasayfa | Kurumsal | Gizlilik ve Güvenlik Politikası | İletişim

Sizi
Arayalım